Kliknij aby powiększyć

WID-ART
rok założenia: 1997

WID-ART jest firmą handlową zajmującą się sprzedażą okuć do drzwi i okien oraz napędów automatycznych do drzwi i bram.

Siedziba firmy i główny magazyn znajduje się w Krakowie.

Posiadamy swoich przedstawicieli w Rzeszowie, Lublinie i na Górnym Śląsku. W związku z tym swoim działaniem obejmujemy głównie teren województw: małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Jednakże mimo to naszymi odbiorcami są klienci z terenu całego kraju.

Z roku na rok sprzedawane przez nas wyroby dostarczamy do coraz większej liczby odbiorców.

Naszą ofertę kierujemy głównie do producentów stolarki okiennej i drzwiowej z aluminium, PCV i drewna.

Mile widziany jest u nas także klient indywidualny.

Oferujemy produkty znanych na rynku firm, takich jak: GEZE, FAPIM, DOMATIC, ROTO, CISA, WILKA, GIESSE, APRIMATIC, DITEC charakteryzujące się nowatorską techniką i wysoką jakością.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty, których technologia spełnia pod względem funkcjonalności i wzornictwa najwyższe wymagania. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, odznaczające się maksymalnym stopniem bezpieczeństwa i komfortem obsługi. Łatwość dostosowania wszystkich oferowanych systemów umożliwia realizację indywidualnych rozwiązań przy jednoczesnym uwzględnieniu wymagań technicznych dotyczących budynków i budowli.

Nasze działania charakteryzuje dynamika w zakresie podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług oraz szybkiego reagowania na aktualne potrzeby rynku. W związku z tym jednym z najważniejszych punktów naszych działań jest pełne zadowolenie klienta zarówno co do jakości oferowanych wyrobów i usług jak i szybkość reagowania na jego potrzeby.

Posiadamy własny serwis realizujący montaż urządzeń elektrycznych i elektronicznych ( napędy do drzwi i bram ) jak również innych sprzedawanych przez okuć do drzwi i okien.

Serdecznie zapraszamy Panstwa do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.